PKN-Protocol voor de versoepeling van de lockdown

Ook voor kerken wordt de lockdown langzaam versoepeld in de komende maanden. Vanaf 1 juni 2020 mogen er 30 mensen aanwezig zijn bij religieuze bijeenkomsten. Vanaf 1 juli 2020 mogen er 100 mensen aanwezig zijn bij religieuze bijeenkomsten. De dienstenorganisatie van de PKN heeft een protocol opgesteld voor kerkdiensten en andere bijeenkomsten in een anderhalvemetersamenleving. De concrete invulling hiervan behoort tot de verantwoordelijkheid van de kerkenraad en behoeft een lokale en op het kerkgebouw toegespitste invulling. Ook binnen onze gemeente is een werkgroep bezig specifieke invulling te geven aan dit protocol. Lees meer over dit landelijke protocol op de website van de PKN.

Nieuwsbrief

Inschrijven nieuwsbrief

Ongeldige invoer

Ongeldige invoer

Ongeldige invoer

Adres

Brinkstraat 41

6721 WR Bennekom

0318 - 414157

Info@brinkstraatkerk.nl

Routebeschrijving

Volg ons ook op: facebook