Meezingen met pop up koor

2 december 2022

Zoals op onze website al aangekondigd is het de bedoeling om voor de Kerstnachtdienst (zaterdag 24 december) een ‘pop-up’ koor samen te stellen van leden uit onze gemeente. ‘Pop-up’ koor wil zeggen een koor voor een specifieke gelegenheid, in dit geval dus de Kerstavond. Opzet is om hiervoor op de zaterdagen 10, 17 en 24 december een uurtje te repeteren en voor wie dan niet kunnen is dat ook mogelijk op de donderdagavonden 7, 14 en 21 december van 19.30 tot 20.30 uur. Op de adventszondagen 4, 11 en 18 december zal een zanggroep van gemeenteleden aan de morgendiensten meewerken. Deelnemers krijgen van te voren via de mail de te zingen liederen doorgestuurd en voor de dienst wordt er dan vanaf 09.30 uur even gerepeteerd. Wie met het ‘Pop-up’ koor en/of de zanggroep mee wil doen kan zich aanmelden bij Wim van der Heide, mail w.heide@wxs.nl.