3 november ARocha natuurwerkdag

Zoals elk jaar is er begin november landelijk een natuurwerkdag. Daar sluit onze groep zich graag bij aan. Op zaterdag 3 november gaan we weer verder met het werk op de heide achter het scoutinggebouw aan de Heinrich Witteweg.

Er valt nog altijd genoeg te doen. Dus kom mee doen voor het eerst of voor de zoveelste keer! Start om 13.00 uur en we gaan door tot ongeveer 16.00 uur. Voor werkmateriaal wordt gezorgd. Wij verzamelen bij de ingang langs de Oost Breukelderweg, waar het fietspad een bocht maakt. Wil je meedoen? Geef je dan alvast op. Graag in verband met de catering een berichtje sturen aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Nieuwsbrief

Inschrijven nieuwsbrief
Voornaam

Ongeldige invoer

Achternaam

Ongeldige invoer

email adres

Ongeldige invoer

Adres

Brinkstraat 41

6721 WR Bennekom

0318 - 414157

Info@brinkstraatkerk.nl

Routebeschrijving

Volg ons ook op: facebook