Diaconie

Onderwerp/functieNaamContact
Diaconie secretariaat Anne-Kirsten Westra diaconie@brinkstraatkerk.nl
Diaconie voorzitter Aart Jochemsen a.jochemsen@wxs.nl
Diaconie penningmeester Ria Meijer majameijer@gmail.com
Activiteiten voor ouderen Annie Bootsman fambootsman@hetnet.nl
Jeugddiaconie

Marian Eizinga

Henk Eizinga

Marian.Eizinga@live.nl

Henk.Eizinga@live.nl

Sociale diaconie

John Smits

j.smits73@upcmail.nl

Vervoersdienst Nico Peeneman peeneman@ziggo.nl

fairtradekerk

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com